Doradca klienta- Żuromin

1,00 zł

  • Osoba Adreams
  • Miasto Żuromin
  • Telefon 672650019
  • Dodano 2022.07.05

umowa o pracę

Doradca Klienta
Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller).

Twój zakres obowiązków:

• sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
• zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
• dbanie o najwyższą jakość obsługi
Nasze oczekiwania:

• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
• umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
• dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
• doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

• umowę o pracę bez okresu próbnego
• stabilną podstawę oraz możliwość wypracowania wysokiej premii
• zniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketów
• ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
• prywatną opiekę medyczną
• realną szansę na awans
• pakiet szkoleń
• dofinansowanie do karty MultiSport
• pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca@me.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Wymagania

Oferujemy

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 536

nr ogłoszenia: 2702